Zamawiający: Mandriell
Ocena: 5
Przesyłka dotarła do mnie szybko, jednak opakowanie przy uchwycie do otwierania jest całe popękane, biorę jednak pod uwagę, że to wina poczty polskiej, poza tym, płyta działa bez zarzutu. Także dzięki za udaną transakcjęZamawiający: Abnieszka
Ocena: 5
Opieszałośc poczty nie zmienia faktu, że transakcja była bardzo udana :)Zamawiający: Kasiag
Ocena: 5
Wszystko super:) Książka dotarła bezpiecznie; stan zgodny z opisem. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)