Zamawiający: tajemna
Ocena: 5
Ślicznie dziękuję :)) Aż miło zamawiać książki, tak szybko i sprawnie, na dodatek w idealnym stanie :)Zamawiający: tajemna
Ocena: 5
Ślicznie dziękuję :)) Aż miło zamawiać książki, tak szybko i sprawnie, na dodatek w idealnym stanie :)Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki lepszy niż w opisie. Starannie zapakowana i szybko wysłana. Dziękuję :))