Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję, wszystko wspaniale! Pozdrawiam :)Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dziękuję bardzo, książka dotarła, egzemplarz w bdb stanie, pozdrawiam. :)Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dziękuję bardzo, książka dotarła, egzemplarz w bdb stanie, pozdrawiam. :)Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Zgodnie z opisem, bezpieczna przesyłka . Kolejna super udane pobranie , zresztą jak zawsze u agni :)) Polecam i pozdrawiam ;)))