Zamawiający: Rachita
Ocena: 5
No niestety książka troszku się rozlatuje, ale tak była opisana. Dziękuję mimo wszystko.Podróżniczki : w gorsecie i krynolinie przez dziekie ostępy
537pktZamawiający: niebieska35
Ocena: 5
Dziękuję.Zamawiający: wieczorem
Ocena: 5
Dziękuję. Marzyłam o tej książce. Tylko długo trzeba było na nią czekać...Zamawiający: brzozowa
Ocena: 5
100% pozytyw! Wysyłka szybka, książka zgodna z opisem! Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)Zamawiający: brzozowa
Ocena: 5
Książka zgodna z opisem, bardzo ładnie zapakowana, pozdrawiam i dziękuję :)