Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Wszystko w jak najlepszym porządku, przesyłka błyskawiczna, dziękuję i pozdrawiam :)Zamawiający: Alitka
Ocena: 3
Niestety transakcja z jakiegoś powodu nie została zrealizowana. Przypisuję to wakacyjnemu zamieszaniu, jednak wyższej oceny nie mogę wystawić.