Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za książkę i okazaną życzliwość :) Pozdrawiam serdecznie :)Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki idealny. Starannie zapakowana i szybko wysłana. DZIĘKUJĘ, pozdrawiam i POLECAM.Zamawiający: Blanca
Ocena: 5
Wszystko szybko i sprawnie:) Płyta doszła już tydzień temu, ale miałam wyjazd i nie miałam dostępu do internetu, żeby go zaakceptować:)