Zamawiający: AlicjaJ
Ocena: 5
Książka dotarła. Dziękuję bardzo i za książkę i za gratisa ;) Pozdrawiam :)Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dziękuję bardzo, książka dotarła szybko, egzemplarz w bdb stanie, bardzo, bardzo popozdrawiam. :) A jeszcze do tego pięknie zapakowana !!! Polecam :)