Zamawiający: faksylady
Ocena: 5
wszystko przebiegło pomyślnie, bardzo szybka wysyłka, gorąco polecam!Zamawiający: faksylady
Ocena: 4
Wysyłka szybka, jednakże stan książki był zawyżony, miała przybrudzenia na grzbiecie :)Zamawiający: 57kg
Ocena: 5
Wprawdzie po drodze napotkano kilka problemów, ale poziom kultury użytkowniczki i chęć wyjaśnienia sprawy jest godzien najwyższej oceny. Pozdrawiam :)Zamawiający: Flavvia
Ocena: 5
Bardzo serdecznie dziękuję za szybką wysyłkę. Książka w stanie idealnym. Pozdrawiam.Paryż Miasto sztuki i miłości w czasach belle epoque
380pktZamawiający: agni79
Ocena: 5
Książka w doskonałym stanie, bardzo dziękuję!Zamawiający: loki4
Ocena: 4
Z powodu słabego zapakowania książka została lekko uszkodzona podczas transportu. Cała reszta na plus.