Zamawiający: Szarotka
Ocena: 5
Bardzo, bardzo polecam Waksylady. Miałyśmy trochę problemów z przesyłką, oczywiście zaginęła gdzieś na poczcie i dotarła wreszcie do mnie z niemałym opóźnieniem, w dodatku w poważnie uszkodzonym opakowaniu, ale na szczęście sama książka nie ucierpiała. Bardzo dziękuję Faksylady za zaangażowanie w ustalanie miejsca pobytu przesyłki. Z takimi osobami naprawdę miło zawierać transakcje. Przestrzegam wszystkich przed nierejestrowanymi przesyłkami!!! Gdyby tak było zapewne książka w ogóle nie dotarłaby do adresata. Dla Faksylady 5, a nawet 10, gdyby to było możliwe. Dla poczty z pełnym przekonaniem wielkie, okrągłe zero.Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Bardzo dziękuję, super książka, wszystko ok, serdecznie polecam i pozdrawiam :)Wiedźmy i czarownice : historia prześladowań
149pktZamawiający: 57kg
Ocena: 5
Dziękuję :)Zamawiający: kaska89k
Ocena: 5
Szybka wysyłka, książka pięknie i bezpiecznie zapakowana, dziękuję bardzo :)