Zamawiający: Zimek
Ocena: 3
Mogło być o wiele lepiej. Ponad miesiąc czekałem na wysyłkę, a i tak później książka szła 3 tygodnie (chociaż miała pieczątkę priorytetu, więc jak to możliwe?). Do tego beznadziejny kontakt, otrzymanie odpowiedzi graniczy z trudem. Przynajmniej książka była zgodna z opisem.Zamawiający: Kasiag
Ocena: 5
Wszystko świetnie; sprawnie i szybko:) Książka w lepszym stanie niż to wynikało z opisu:) Pozdrawiam serdecznie:)Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Zgodnie z opisem,ekspresowa przesyłka. Dziękuję , polecam i zapraszam :) !00 % Satysfakcji ;)))Zamawiający: DarBarto
Ocena: 5
Paczka super zabezpieczona, książka w stanie idealnym dotarła... Bardzo dziękuję ;-)