Zamawiający: aniazielania
Ocena: 5
Wszystko w porządku. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Bardzo szybka, starannie zabezpieczona przesyłka. Książka w stanie idealnym. Bardzo miły kontakt mailowy. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: carly32
Ocena: 4
Dziękuję bardzo za książkę. Byłoby idealnie gdyby nie drobny szczegół- otrzymana książka to inne wydanie niż wynikałoby z opisu ( nie zgadzają się wymiary książki). Moja rada: zawsze warto dokładnie sprawdzić opis książki przed wystawieniem by uniknąć nieporozumień. Pozdrawiam serdecznie:)