Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję, książka dotarła bezpiecznie, jest nieco wybrakowana, ale z winy wydawnictwa, a nie użytkowniczki, dlatego wystawiam ocenę pozytywną.Zamawiający: slowdive1
Ocena: 5
Bardzo solidne opakowanie, stan książki więcej niż tylko dobry. Dziękuję!Zamawiający: hiacynt
Ocena: 5
Dziękuję pięknie, książka w doskonałej kondycji i jaka wielka! Serdecznie pozdrawiam :)Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Expresowa , bezpieczna przesyłka :) Polecam bardzo, bardzo użytkowniczkę , 100 % satysfakcji , a może i więcej ;))) Dziękuję ślicznie i pozdrawiam :)Księżniczka na różowo (Pamiętnik księżniczki 5)[-50%]
100pktZamawiający: pria
Ocena: 5
Dziękuję, wszystko pięknie ;)Zamawiający: malenka773
Ocena: 5
Wszystko w porządku, bardzo staranne opakowanie. Dziękuję za książkęZamawiający: boopoland
Ocena: 5
Wszystko super, dzięki wielkie (tylko się róg okładki lekko podgiął przy pakowaniu, chyba)