Zamawiający: carly32
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za książkę i zniżkę punktowa:) Serdecznie pozdrawiam:)Zamawiający: oopsiak
Ocena: 5
szybki, bardzo sympatyczny kontakt, książka zgodna z opisem :) dzięki!Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie, książka dotarła szybko i bezpiecznie. Pozdrawiam!Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dziękuję za super szybką przesyłkę, wszystko ok :) Dziękuję i pozdrawiam :)Zamawiający: Zuzanka71
Ocena: 5
wszystko super, dziękuję i pozdrawiamZamawiający: brzozowa
Ocena: 5
Książka zgodna z opisem, ładnie zapakowana, szybka wysyłka. Dziękuję i pozdrawiam! :)Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki lepszy niż w opisie. Bezpiecznie zapakowana i szybko wysłana. DZIĘKUJĘ, pozdrawiam i POLECAM :))Zamawiający: Jakalka
Ocena: 5
Książka w stanie idealnym, kontakt doskonały! Transakcja nad transakcjami! :)Zamawiający: delvet
Ocena: 0
Całkowity brak kontaktu. Zamówiona książka nie wysłana. Odradzam jakiekolwiek transakcje.Zamawiający: marichetti
Ocena: 5
Książka w idealnym stanie, wysłana natychmiast.. Bardzo przyjemna transakcja, dziękuję ;*