Zamawiający: vandenesse
Ocena: 5
Wszystko idealnie. Szybka wysyłka, książka nawet w lepszym stanie niż się spodziewałam po opisie. Wielkie dzięki! Pozdrawiam serdecznieZamawiający: oopsiak
Ocena: 5
szybki, bardzo sympatyczny kontakt, książka zgodna z opisem :) dzięki!Trafiona przez piorun stałam u bram nieba i piekła : osobiste świadectwo dr Glorii Polo
50pktZamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie, książka dotarła szybko i bezpiecznie. Pozdrawiam!