Zamawiający: hiacynt
Ocena: 5
Książka rzeczywiście jest w doskonałym stanie! Pięknie dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)Zamawiający: Miranda007
Ocena: 5
Miły kontakt, transakcja bez zarzutu - dziękuję pięknie i polecam :)Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Pięknie dziękuję, książka dotarła szybko i bezpiecznie. Pozdrawiam ciepło!Zamawiający: tajemna
Ocena: 5
Przesyłka dotarła bezpiecznie i błyskawicznie :)) Dziękuję ślicznie :)