Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Szybka, dobrze zabezpieczona przesyłka. Książki w stanie idealnym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: hiacynt
Ocena: 5
Dziękuję :) Książka w świetnym stanie i szybko przesłana, może zamówię też kolejne tomy? Pozdrawiam.Zamawiający: Mandriell
Ocena: 5
Przepraszam, książka dotarła już w piątek, niestety porządnie się rozchorowałem i nie byłem w stanie nic ogarnąć. Wszystko w najlepszym porządku :) Dzięki