Zamawiający: Andariel
Ocena: 5
Wszystko w porządku. Powiedziałabym nawet, że książka jest w lepszym stanie niż sugerował opis. Polecam.Opowieści z miasta wdów i kroniki z ziemi mężczyzn
90pktZamawiający: dagetto
Ocena: 5
Szczerze polecam tę użytkowniczkęZamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Przesyłka dotarła, niestety uszkodzona. Czy to wina nadawcy czy poczty, trudno stwierdzić...