Zamawiający: sandraiw
Ocena: 4
Książka dotarła, choć po dacie stempla pocztowego widać, że wysłana prawie tydzień później niż zaznaczono. Dobrze zapakowana, stan zgodny z opisem.Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki o niebo lepszy niż w opisie. Starannie zapakowana poczto i wodoodpornie. Wysłana zgodnie z grafikiem. Dziękuję, pozdrawiam i polecam.Zamawiający: Ania282
Ocena: 5
Super wymiana:) wszystko szybko i sprawnie. Dziękuję i polecam użytkowniczke :)Zamawiający: Deutschland1991
Ocena: 5
Książka dotarła w rewelacyjnym stanie :) wszystko w porządku dziękuję :-).Zamawiający: Mariola
Ocena: 4
Niesteety packa przyszła do mnie porwana i książki przez to trochę bardziej poturbowane niż by mogły być, gdyby były dodatkowo w coś zawinięte. Poza tym dość szybka wysyłka, dziękuję!Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki o niebo lepszy niż w opisie. Starannie zapakowana poczto i wodoodpornie. Wysłana zgodnie z grafikiem. Dziękuję, pozdrawiam i polecam.Zamawiający: mermaidall
Ocena: 5
Polecam! Przesyłka super zapakowana i zabezpieczona, rzeczy jak w opisie. Dziękuję.Zamawiający: mermaidall
Ocena: 5
Polecam! Przesyłka super zapakowana i zabezpieczona, rzeczy jak w opisie. Dziękuję.