Zamawiający: Aramina5510
Ocena: 5
Książki bezpiecznie zapakowane, szybko wysłane, stan perfekcyjny, jak nowe. Polecam ogromnie i dziękuję :)Zamawiający: Aramina5510
Ocena: 5
Przesyłka dobrze opakowana, szybka wysyłka. Książka w idealnym stanie, polecam i dziękuję :)Zamawiający: markjo
Ocena: 3
Po zamówieniu książka nie wysłana; po upłynięciu około tygodnia i po rozmowie zgodziłam się poczekać jeszcze tydzień. Później transakcja została anulowana przez Wysyłającego.