Zamawiający: onmylips
Ocena: 3
Niestety wielkie rozczarowanie... W opisie przedmiotu wyraźnie napisane: Stan przedmiotu: bardzo dobry / prawie jak nowy - ale to jakaś pomyłka!!! Spodnie są całe w żółtych zaciekach/plamach... Daję tylko 3 bo mam nadzieję, że te plamy zejdą... Bardzo się rozczarowałam, bo gdybym wiedziała o tych plamach w życiu bym nie zamówiła... No szkoda...Patrz pod: Miłość (-50%; to nie jest babskie czytadło!)
200pktZamawiający: dziama0
Ocena: 5
wszystko super, dziękuje i pozdrawiam :)))Zamawiający: bmz1
Ocena: 5
Wszystko ok, Szybka wysyłka, dobrze spakowane. POLECAM i dziękuję za transakcjęTunika kimono satynowe,wiązana pod biustem rozm 40
160pktZamawiający: katrisss
Ocena: 5
Dzięki, z tuniki jestem zadowolona najbardziej :)Cicho, cicho pastuszkowie KOLĘDY JAZZOWE -50%
60pktZamawiający: katrisss
Ocena: 5
Dziękuję :)