Zamawiający: Ivka
Ocena: 4
dla mnie stan bardzo dobry/prawie jak nowy oznacza książkę bez praktycznie żadnych śladów użytkowania. A tutaj okładka była lekko podniszczona. Dlatego ocena 4. Ale poza tym ok.Zamawiający: pria
Ocena: 5
Wszystko rewelacyjnie, książka dobrze zapakowana, w dobrym stanie, wysyłka szybka - zdecydowanie polecam!Zamawiający: MsPasskuda
Ocena: 5
Książka w świetnym stanie, szybko wysłana, starannie zapakowana, pięknie dziekuję!Zamawiający: raddek
Ocena: 4
Dziękuje, mała uwaga (oczywiście to ocena subiektywna) stan książki zawyżony, pozdrawiam.Zamawiający: eland
Ocena: 5
Starannie zabezpieczone, szybko wysłane. Idealnie. Dziękuję i ciepło pozdrawiam:)Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Bardzo dziękuję, wszystko w najlepszym porządku. Pozdrawiam i życzę wielu udanych wymi8an :)