Zamawiający: krwiopijek
Ocena: 5
Wszystko w porządku, książka w stanie bardzo dobrym, dobrze zabezpieczona!:) Polecam szczerze tego użytkownika!Zamawiający: Zaneta88
Ocena: 5
Szybko, miło i przyjemnie :) Mam nadzieję na jeszcze niejedną transakcję :) POLECAMZamawiający: Zaneta88
Ocena: 5
Szybko, miło i przyjemnie :) Mam nadzieję na jeszcze niejedną transakcję :) POLECAMZamawiający: Zaneta88
Ocena: 5
Szybko, miło i przyjemnie :) Mam nadzieję na jeszcze niejedną transakcję :) POLECAMZamawiający: pinokio
Ocena: 5
Przesyłka zgodna z opisem dotarła błyskawicznie i porządnie zapakowana. Dziękuję i pozdrawiam.