Zamawiający: ocelot
Ocena: 5
U pinokia zawsze jest super, więc kolejna zasłużona 5 :) Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.Zamawiający: Rachita
Ocena: 5
Można uznać że książka nie jest w dobrym ale bardzo dobrym stanie. Cieszę się już na tą przyjemną lekturę. Dziękuję.Zamawiający: hiacynt
Ocena: 5
Dziękuję za piękną tutkę, pozdrawiam :) Wicher pozostanie więc dozgonnym dłużnikiem ;)Zamawiający: niebieska35
Ocena: 5
Jeden z najnajnajmilszych kontaktów i jaka pyszna i miła kawka:-) Dziękuję!