Zamawiający: oopsiak
Ocena: 5
szybki, bardzo sympatyczny kontakt, książka zgodna z opisem :) dzięki!Zamawiający: shatter
Ocena: 3
Ocena jest taka a nie inna z dwóch powodów. Pierwszy - bo czas realizacji zamówienia zostaļ przekroczony. A drugi - czerwony podpis wlasciciela na stronie tytułowej moim zdaniem nie kwalifikuje się do kategorii "ślady użytkowania", bo to może być np podgieta okładka. O podpisie nie było słowa.. wystawiam trójkę.Zamawiający: Karmel
Ocena: 5
Dziękuję bardzo, książka dotarła bardzo szybko, egzemplarz w bdb stanie, bardzo, bardzo popozdrawiam. :)Zamawiający: nelly070707
Ocena: 5
przesyłka odebrana, mam nadzieję, że płyta będzie działała :) dziękujęZamawiający: Rachita
Ocena: 5
Dziękuję, ciekawy jestem tej książki, na stronach internetowych jest wielkim hitem.Zamawiający: agni79
Ocena: 5
Super! Baaardzo dziękuję! Zakładki wspaniałe! A książka jak efektownie zapakowana! Rewelacja :)Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Pięknie dziękuję, wszystko w najlepszym porządku! Pozdrawiam serdecznie :)