Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję, książka dotarła, ale mam jedno zastrzeżenie, ja bym jej stanu nie określiła na "nowa", bo ma wyraźne zagięcia na rogach i krawędziach, być może nie była nigdy czytana, ale nowa też nie jest . Tak na przyszłość radzę nie zawyżać oceny stanu, bo to jednak nieładnie. Edit: Otrzymałam zwrot punktów od użytkowniczki w ramach rekompensaty.Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki idealny. Super zapakowana i błyskawicą do mnie dotarła. Dziękuję, pozdrawiam i polecam.Zamawiający: biblioteka
Ocena: 5
Bardzo dziekuję za książkę i za dodatkowe gratisy dla dzieci. Pozdrawiam serdecznie:)Zamawiający: v_ega
Ocena: 5
Wszystko ok! Szybko , sprawnie i bez problemów. Dziękuję za książkę. Pozdrawiam i polecam !