Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Witam serdecznie, książka dotarła szybko i bezpiecznie. Cieplutko pozdrawiam!Zamawiający: tajemna
Ocena: 5
Książeczka dotarła bardzo szybciutko, nienaruszona i gotowa do czytania :)) Dziękuję ślicznie :)Zamawiający: Sophie_86
Ocena: 5
Dziękuję za szybką przesyłkę i miły kontakt :-) Wszystko w jak najlepszym porządku - POLECAM!Zamawiający: Rachita
Ocena: 5
Książka bardzo mi się podoba, w bardzo dobrym stanie i szybko dostarczona. Dziękuję.Stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął
300pktZamawiający: ansoko
Ocena: 5
Szybko i sprawnie, książka w świetnym stanie :)Zamawiający: biblioteka
Ocena: 5
Bardzo dziękuję za wysyłke priorytetem, wszystko wspaniale! Pozdrawiam serdecznie :)Zamawiający: Rachita
Ocena: 5
Cieszę się i jestem w pełni usatysfakcjonowany z kupna tych dwóch książek.