Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie, przesyłka dotarła bezpiecznie. Pozdrawiam gorąco!Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej
157pktZamawiający: martad
Ocena: 5
Wszystko ok :) dziękuję bardzoZamawiający: Jakalka
Ocena: 0
Po kilku miesiącach spokojnego oczekiwania i próbach kontaktu przedmiot i tak do mnie nie dotarł. Obietnice Zanety88, że sprawdzi, co się dzieje na poczcie, pozostawały tylko obietnicami. Odradzam.Magia aniołów : wszystko o aniołach i o tym, jak ich magię wnieść do swojego życia
125pktZamawiający: angelak24
Ocena: 5
Wszystko ok;)szybka przesyłka, bdb zapakowane-gdybym mogła dać 6, to bym dała;)Zamawiający: Rachita
Ocena: 5
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jestem zadowolony z wymiany, Dziękuję.