Zamawiający: martad
Ocena: 4
Na pierwszej stronie jest naklejka wskazująca na to, że książka była nagrodą z jakiegoś konkursu, a nie było takiej informacji w opisie. Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza, ale i tak stanu nie określiłabym jako "nowy/nieużywany". Reszta w porządku. DziękujęZamawiający: tajemna
Ocena: 5
Przesyłka dotarła, książeczki cudne, ślicznie dziękuję za wymianę! :))Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Bardzo solidnie zabezpieczona przesyłka. Książka w stanie idealnym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Bardzo solidnie zabezpieczona przesyłka. Książka w stanie idealnym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: robur
Ocena: 5
Aparat doszedł uszkodzony, ale rozebrałem i usunąłem usterkę więc "5". Zapewne poczta nim rzucała :)