Zamawiający: Jakalka
Ocena: 5
O matko, cudowna transakcja! Dziękuję za niespodzianki w torebce i za samą torebkę!!!Zamawiający: blairx3
Ocena: 5
Polecam ! Ekspresowa wysyłka, a stan książki tak jak w opisie :)Zamawiający: Sophie_86
Ocena: 5
Szybka przesyłka, świetny kontakt z użytkowniczką! (Dziękuję za autograf!) :-) Książka oczywiście jak w opisie. Taka wymiana to sama przyjemność.Zamawiający: Miranda007
Ocena: 5
Wszystko w porządku i zgodnie z opisem, miły kontakt - dziękuję! :)Zamawiający: Sylvian
Ocena: 5
Stan zgodny z opisem. Książka dobrze zapakowana i błyskawicznie wysłana. Bardzo sympatyczny kontakt ;). Same plusy! :D Polecam transakcje z villanelle! ;D