Zamawiający: kibek
Ocena: 5
Dziękuję bardzo za obniżkę i ekspresową wysyłkę. Książka też zgodna z opisem. Pozdrawiam i do następnego razu :)Zamawiający: anika13
Ocena: 5
Bardzo dziękuję,książka zgodna z opisem,wysłana błyskawicznie:).Serdecznie polecam sympatyczną użytkowniczkę:))Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję, książka dotarła bezpiecznie, ale na przyszłość radzę lepiej zabezpieczać przesyłki, zwykła koperta to mało, przydałyby się jakieś bąbelki lub tym podobne, bo poczta nie obchodzi się z listami zbyt ostrożnie.Zamawiający: kibek
Ocena: 5
Wszystko super. Fajny kontakt, książka zadbana. Dziękuję i pozdrawiam :)Zamawiający: Emily94
Ocena: 4
Realizacja troszkę się przedłużała, ale książka jest w świetnym stanie i ślicznie za nią dziękuję :)Zamawiający: gajga
Ocena: 5
Pięknie dziękuję, wszystko w najlepszym porządku. Serdecznie pozdrawiam :)Zamawiający: wazas
Ocena: 5
Super, życzliwość i miły kontakt, książka w idealnym stanie - bardzo dziękuję i pozdrawiam :)Zamawiający: nutinka
Ocena: 5
Wprawdzie transakcję trzeba było anulować, ale postawa wystawiającej była bardzo w porządku, więc wystawiam ocenę pozytywną. :)