Szkoła fotografowania National Geographic : fotografia cyfrowa. Cz. 1 + 2
200pktZamawiający: martad
Ocena: 5
wszystko ok :) dziękujęZamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie, przesyłka dotarła szybko i bezpiecznie, marynarka jest śliczna. Gorąco pozdrawiam!Zamawiający: ziraelka
Ocena: 5
Dziękuję serdecznie, książka dotarła szybko i bezpiecznie. Gorąco pozdrawiam!Poczet królów i książąt polskich Jana Matejki
250pktZamawiający: Sophie_86
Ocena: 5
Szybka przesyłka, książka jak w opisie. Dziękuję i polecam użytkownika krwiopijek.Zamawiający: ReillaD
Ocena: 1
Płyta dotarła do mnie już wczoraj. Widać, gdzieś w pomiędzy Warszawą, a Rzeszowem/Przeworskiem poczta polska postanowiła pograć w piłkę przesyłkę, wcześniej sprawdzając zawartość koperty. Paczka w momencie, gdy trafiła do mnie na poczcie była ona rozdarta na jednym boku, prawie urwana, przez co nie dałoby się przeczytać adresu. Na szczęście w nieszczęściu płyta była w podwójnej folii, ale większość bąbelek została zniszczona - to można spokojnie zobaczyć. No dobrze, ale to nie wina osoby wysyłającej. Ale - przesyłka miała zostać wysłana przesyłką poleconą, co nie zostało zrobione. (brak odpowiedniego naklejonego kodu) No ale dobra, płyta w końcu jest, nie będę się czepiać. Otwieram, górna połowa zostaje mi w dłoni. No dobra, niby stan tylko dobry, a płyta na pewno jest stara - od kilku? lat O-Zone nie istnieje, no i cena nie za wysoka. Wydanie rzekomo dwupłytowe, a tu płyta tylko jedna, wzdycham, najwyżej obniżę ocenę. Ale gdy przewracam i widzę drugą płytę, nie wiem, czy się śmiać czy płakać. A mianowicie płytę - MORSKIE PODRÓŻE, czyli JAK TO Z PIEPRZEM BYŁO. PERO. PEROMUSIC CD 02. No to chyba są jakieś żarty... Płyty nawet nie włączałam, nie wiem więc, czy to hiphop, disco czy discopolo. Po prostu ręce opadają. Chyba jedynym plusem jest oryginalna książeczka, ale to jednak nie wiele, jak na takie oszukanie. Razem z tatą rozszyfrowywaliśmy pieczątkę na kopercie (było ich dwie, jedna, na znaczku, której nie dało się odczytać i druga, czytelna, na samej kopercie) i doszliśmy do wniosku, że widnieje tam data 17 września. Możliwe więc, że paczka została zwrócona i ponownie wysłana, o czym osoba wysyłająca nie raczyła mnie poinformować. To wszystko, cała moja złość i nadzieję, (bo naprawdę zależało mi na tej płycie) złożyła się na tak niską ocenę. Wysyłająca ma wysokie oceny, same piątki, więc liczyłam na coś więcej ;/ Teraz wiem, że w zamian za to wystawi mi niską ocenę, ale co zrobić - nie będę się dawać oszukiwać.Zamawiający: Terha
Ocena: 5
Wszystko super. Dziękuję za cierpliwość :). Jestem Ci bardzo wdzięczna :)Zamawiający: MartaPlo
Ocena: 5
Transakcja jak zwykle na medal! Świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka. Dziękuję!Zamawiający: MartaPlo
Ocena: 5
Transakcja jak zwykle na medal! Świetny kontakt, błyskawiczna przesyłka. Dziękuję!