Zamawiający: Ananka
Ocena: 5
Faktycznie NAJWIĘKSZY szalik świata i to na NAJWIĘKSZĄ finciarkę ;p Przecudnej!!! urody dzieło, jestem niesamowicie rada z wejścia w jego posiadanie. Z takim szalem nie czuję się "Nieistotna" lecz 'dokochana na maxa'! Taaaaki ciepły i otulający mnie bez nieśmiałości. PIĘKNIE Ci dziękuję za te hojne dary!!! To była czysta przyjemność - ekspresowa transakcja z Tobą!Fioletowo-czarna tunika tuba cętki panterka z paskiem XS New Yorker
280pktZamawiający: Zaneta88
Ocena: 5
Dziękuję :)Zamawiający: obyak
Ocena: 5
Książkę otrzymałam, jej stan określiłabym nawet jako bardzo dobry. Polecam :)