Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki lepszy niż w opisie. Starannie i bezpiecznie zapakowana. Szybko wysłana. DZIĘKUJĘ, pozdrawiam i POLECAM.Zamawiający: bwasilkowska
Ocena: 5
Wszystko jak najbardziej ok. Dziękuję za błyskawiczną wysyłkę. Pozdrawiam :)Zamawiający: helena610
Ocena: 5
Książka w bardzo dobrym stanie, starannie zapakowana i szybko wysłana :) Dziękuję :)Zamawiający: proszek
Ocena: 3
Zbyt długi okres realizowania transakcji... Użytkownik ma w profilu informację , że wysyła w ciągu 3 dni a książka dochodzi po ponad tygodniu i to listem poleconym. Pominę fakt, iż dostałam ksiązkę która była zaadresowana do całkiem innej osoby, a następnie dopiero jakoś upchnięta w papier z moim adresem ;] Jedyny plus to bardzo dobry stan książki.