Zamawiający: Sophie_86
Ocena: 5
Rewelacja, wszystko jak się należy, szybka przesyłka, miły kontakt! Dziękuję i polecam wymianki z DarBarto.Zamawiający: annam_r
Ocena: 5
Wszystko w porządku, książka w świetnym stanie, szybka przesyłka. Dziękuję. :)Zamawiający: annam_r
Ocena: 4
żałuję, iż transakcja nie doszła do skutku, ale sprawa grzecznie została mailowo "załatwiona" przez wystawiającego, więc wszystko w porządku.Zamawiający: annam_r
Ocena: 5
Wszystko w porządku, książka w świetnym stanie, szybka przesyłka. Dziękuję. :)Zamawiający: DarBarto
Ocena: 5
śWIETNIE zapakowane, płyty w stanie idealnym. Wyjątkowo dobry kontakt z "niebieską35". Dziękuję!