Zamawiający: Pani_Wu
Ocena: 5
Książka dotarła, faktycznie jest jak nowa! Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam! :)Zamawiający: Elilaya
Ocena: 5
Wszystko zgodnie z opisem. Bezproblemowa i bardzo sympatyczna osoba. Łatwy kontakt. Szybka wysyłka i porządnie zapakowana. Polecam serdecznie. Dziękuję i pozdrawiam. :)