Zamawiający: anka7771
Ocena: 5
Dziękuję ślicznie :) Przesyłka bezpieczna i błyskawiczna , wspaniały debiut . Pozdrawiam i zapraszam :)Zamawiający: delvet
Ocena: 5
Stan książki zgodny w 100% z opisem. Starannie zapakowana i szybko wysłana. DZIĘKUJĘ, pozdrawiam i POLECAM.Zamawiający: TroutFishing
Ocena: 5
Wszystko w najlepszym porządku, bardzo dziękuję i życzę pomyslnego Nowego Roku!