Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Szybka, dobrze zabezpieczona przesyłka. Książka w stanie idealnym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.Zamawiający: charlotte
Ocena: 5
Książka dziś dotarła. Wszystko w porządku. Dziękuję i pozdrawiam. Wesołych Świąt!Zamawiający: wazas
Ocena: 5
Życzliwość, miły kontakt i szybka wysyłka przedmiotu zgodnego z opisem - bardzo dziękuję :)Zamawiający: wazas
Ocena: 5
Życzliwość, miły kontakt i szybka wysyłka przedmiotu zgodnego z opisem - bardzo dziękuję :)Zamawiający: Oliwier
Ocena: 5
Szybka, dobrze zabezpieczona przesyłka. Książka w stanie idealnym. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.