Dodaj przedmiot

Szczegóły wymiany

Status Wymiany:
Odebrane

Ocena wystawiona przez Zamawiającego:
5 - wyśmienicie

Wybrana forma wysyłki:
list zwykły

Data zamówienia: 2025-08-06 10:17
Data realizacji: 2025-08-06 14:22
Data odbioru: 2025-08-11 14:59

Imiona kwiatów i dziewcząt

Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy

76PKT 7,60zł

Forma wysyłki

list zwykły

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

5 dni roboczych

Zobacz pełny opis »

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: Gilbert Elizabeth
  • Gatunek: Literatura piękna
  • Format: twarda okładka
  • Rok wydania: 2008
  • Język: polski
  • Wydawca: Rebis
  • Opis fizyczny: 264 s. ; 12.8x19.7cm
  • Seria: Salamandra

Opis przedmiotu

Najnowsza książka Elizabeth Gilbert, autorki światowego bestsellera JEDZ, MÓDL SIĘ, KOCHAJ

Bohaterami Imion kwiatów i dziewcząt są zapadające w pamięć postaci: dziewczyna, która prowokuje kowboja, by uciekł z nią w Góry Skaliste; umierająca staruszka, która z zadowoleniem wspomina swoje rozwiązłe życie; twarda kobieta, która nie boi się życia w amerykańskiej głuszy, i inni - ludzie z krwi i kości, silni, szukający miłości i bez strachu oddający się pasji. I choć zdarza im się dokonywać złych wyborów, postępować głupio i działać na oślep, to jednak walczą o swoje związki z innymi i mają w sobie wiele odwagi.

Te barwne, napisane z dużym humorem, ale i powagą opowiadania nagrodzono Pushcart Prize i nominowano do PEN/Hemongway Award.

Elizabeth Gilbert jest autorką opublikowanej przez Rebis bestsellerowej książki Jedz, módl się, kochaj. Pracowała jako dziennikarka „GQ“, jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. Napisała też powieści Stern Men i The Last American Man.
Ostatnia zmiana: 2017-04-22 18:40

Zgłoś naruszenie

Komentarz Wystawiającego

Wystawiający nie skomentował jeszcze tej transakcji

Komentarz Zamawiającego

dzięki:)

Wystawiający

Zamawiający

Katalog przedmiotów