Dodaj przedmiot

Szczegóły wymiany

Status Wymiany:
Czeka na wysyłkę

Wybrana forma wysyłki:
paczka

Data zamówienia: 2020-03-26 21:03

Władcy czasu

Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy

W trakcie czytania. Z tyłu okładki jest napisane egzemplarz recenzencki. Książka odłożona dla Karolinan

1PKT 0,10zł

Forma wysyłki

list polecony, list polecony priorytetowy, paczka

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

10 dni roboczych

Zobacz pełny opis »

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: de Urturi Eva Garcia Saenz
  • Tłumaczenie: Okrasko Katarzyna
  • Gatunek: Kryminał
  • Format: miękka okładka
  • Rok wydania: 2020
  • Język: polski
  • Wydawca: Muza
  • Opis fizyczny: 512 s. ; 13.0x20.5cm

Opis przedmiotu

Kontynuacja thrillera kryminalnego 2019 roku "Cisza białego miasta".
Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. "Władcy czasu" to spektakularne zakończenie wszystkich wątków rozpoczętych w "Ciszy białego miasta". To ostatni tom przepełnionej baskijską kulturą i tradycją fenomenalnej serii.
Vitoria, rok 2019. Nieznany autor, ukrywający się pod pseudonimem Diego Veilaz, publikuje powieść historyczną Władcy czasu. Jej akcja osadzona jest w średniowiecznej Vitorii, powieść natychmiast podobija serca czytelników.
Vitoria, rok 1192. Legendarny hrabia don Vela po dwóch latach nieobecności powraca z niebezpiecznej misji, jaką powierzył mu król Nawarry Sancho Mądry. Ze zdumieniem odkrywa, że jego własny brat poślubił jego narzeczoną, inteligentną i ambitną hrabiankę Onnecę de Maestu.
Unai López de Ayala – Kraken – musi rozwiązać zagadkę zabójstw popełnianych zgodnie ze średniowiecznym modus operandi. Wiadomo, że sprawca imituje morderstwa opisane w powieści Władcy czasu: truje jedną z ofiar proszkiem z hiszpańskiej muchy – średniowiecznego odpowiednika viagry, zamurowuje dwie ofiary żywcem, a jedną topi w rzece, zamkniętą w beczce razem z psem, kotem, kogutem i żmiją.
Śledztwo zaprowadzi Krakena do wieży Nograro, ufortyfikowanego donżonu, od tysiąca lat nieprzerwanie zamieszkiwanego przez pierworodnego dziedzica rodu. Unai odkrywa, że jego główny podejrzany cierpi na dysocjacyjne zaburzenie osobowości. Estíbaliz natomiast przeżywa bardzo niebezpieczny romans.
Kraken dowie się również, że powieść "Władcy czasu" ma wiele wspólnego z jego własną przeszłością. To odkrycie zmieni życie jego i jego rodziny.
Ostatnia zmiana: 2020-03-26 20:03

Zgłoś naruszenie

Komentarz Wystawiającego

Wystawiający nie skomentował jeszcze tej transakcji

Komentarz Zamawiającego

Zamawiający nie skomentował jeszcze tej transakcji

Wystawiający

Zamawiający

Katalog przedmiotów