Dodaj przedmiot

Szczegóły wymiany

Status Wymiany:
Anulowane
Brak kontaktu z Wystawiającym

Ocena wystawiona przez Zamawiającego:
1 - droga przez mękę

Wybrana forma wysyłki:
list polecony priorytetowy

Data zamówienia: 2018-07-09 21:16
Data realizacji: 2018-07-11 14:12
Data anulowania: 2018-07-24 20:59

Chłopcy 3 Zguba

Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy

180PKT 18,00zł

Forma wysyłki

list zwykły priorytetowy, list polecony priorytetowy, odbiór osobisty: Kraków, Paczka w Ruchu

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

3 dni robocze

Zobacz pełny opis »

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: Ćwiek Jakub
  • Gatunek: Fantasy
  • Format: miękka okładka
  • Rok wydania: 2014
  • Język: polski
  • Wydawca: Sine Qua Non
  • Opis fizyczny: 352 s. ; 14.7x21.0

Opis przedmiotu

„Gdzie są moi Chłopcy?!”

Krótkie wakacje Dzwoneczka nieomal kończą się tragedią. Gdy wróżka budzi się po wielomiesięcznej śpiączce, odkrywa, że całe życie, jakie znała, to tylko twór podświadomości, a prawda jest… zupełnie inna. Jaką rolę w intrydze odgrywa Cień i sam Piotruś Pan? I gdzie podziali się Chłopcy? Za odpowiedzi na te pytania Dzwoneczek będzie musiała zapłacić wysoką cenę. O ile w ogóle zdąży je poznać...

Zguba to książka, przy której Czytelnik będzie miał poczucie, że opuścił stary, poczciwy lunapark i właśnie pędzi Skrótem na złamanie karku. Świat Chłopców 3 jest bezwzględny i brudny (tak jak bezwzględna i brudna bywa dorosłość), a jednocześnie niebywale pociągający. Najlepsza część bestsellerowego cyklu!
***
Jakub Ćwiek – bestsellerowy pisarz młodego pokolenia, ma już na swoim koncie 16 książek. Znany jest z zamiłowania do klasycznego rocka oraz popkultury, a także komiksów – które popularyzuje na polskim rynku.

Żyje w Drodze – spędza w podróży ponad dwie trzecie roku. Wymyślił oraz zrealizował Rock&Read Festival, największą w kraju trasę promującą czytelnictwo. W 2013 roku w ramach R&R wziął udział w 41 spotkaniach z czytelnikami w ciągu czterech tygodni.

Powołał do życia Chłopców, gang motocyklowy założony przez dawnych towarzyszy Piotrusia Pana, Kłamcę – nordyckiego boga kumplującego się z gwiazdami kina oraz aniołami szukającymi luk w bożych przykazaniach – oraz Świetlika w ciemności – owada walczącego z Ciemnością w dwujęzycznej baśni dla dzieci. Podczas pracy nad powieścią Ciemność płonie przez pół roku mieszkał na katowickim dworcu.

Teksty Jakuba Ćwieka doczekały się adaptacji teatralnych, LARP-owych, teledysków, komiksu, gry karcianej, dwóch filmów krótkometrażowych oraz linii odzieżowej. Prace nad filmem pełnometrażowym już rozpoczęte!
Ostatnia zmiana: 2018-06-28 14:36

Zgłoś naruszenie

Komentarz Wystawiającego

Wystawiający nie skomentował jeszcze tej transakcji

Komentarz Zamawiającego

Książka do mnie nie dotarła, mimo tego, że Wystawiający zaznaczył, że została ona wysłana. Po rzekomej wysyłce, Wystawiający udał się "na wakacje". Brak kontaktu.

Wystawiający

Zamawiający

Katalog przedmiotów