Dodaj przedmiot

Szczegóły wymiany

Status Wymiany:
Odebrane

Ocena wystawiona przez Zamawiającego:
5 - wyśmienicie

Wybrana forma wysyłki:
list polecony

Data zamówienia: 2014-10-17 11:14
Data realizacji: 2014-10-21 17:27
Data odbioru: 2014-10-23 14:47

Biała jak mleko czerwona jak krew

Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy

Książka raz czytana, w stanie idealnym.

225PKT 22,50zł

Forma wysyłki

list polecony

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

5 dni roboczych

Zobacz pełny opis »

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: D'Avenia Alessandro
  • Tłumaczenie: Alina Pawłowska-Zampino,
  • Gatunek: Literatura piękna
  • Format: miękka okładka
  • Rok wydania: 2011
  • Język: polski
  • Wydawca: Znak litera nova
  • Opis fizyczny: 308, [1] s. ; 21 cm.

Opis przedmiotu

Ale miłość to coś innego. Miłość nie daje spokoju. Miłość jest bezsenna. Miłość obdarza siłą. Miłość jest szybka. Miłość jest jutrem. Miłość to tsunami. Miłość jest czerwona jak krew.


Leo jest młody, odważny, trochę bezczelny. I co ważne: świeżo zakochany, tą pierwszą, romantyczną, czerwoną jak krew miłością. Czerwień to zresztą jego ulubiony kolor, w przeciwieństwie do bieli, która kojarzy mu się ze smutkiem, pustką, samotnością. Leo postrzega świat poprzez kolory, także emocje i ludzi utożsamia z konkretnymi barwami.

Czerwień to huragan, marzenia, pasja i... Beatrice - śliczna, ognistoruda dziewczyna, w której Leo potajemnie się kocha. Przyjaźń natomiast jest błękitna. Jak niebo, jak woda i ... jak Sylwia, najbliższa, najlepiej znana, rozumiejąca wszystko bez słów. Barwy się przenikają, łączą, powodują lekki zawrót głowy... A Leo zrobi wszystko, żeby zrozumieć, czym jest prawdziwa miłość.
Ostatnia zmiana: 2014-02-28 10:35

Zgłoś naruszenie

Komentarz Wystawiającego

Dziękuję i pozdrawiam!:)

Komentarz Zamawiającego

Książka przyszła, wszystko jest super, dziękuję! :)

Wystawiający

Zamawiający

Katalog przedmiotów