Dodaj przedmiot

Wesoły miesiąc maj

Stan: bardzo dobry / prawie jak nowy

Stan książki określam jako bardzo dobry. Byłby idealny gdyby nie plamka u góry książki. Taką już ją kupiłam. W żadnym wypadku nie przeszkadza to w użytkowaniu.

250PKT 25,00zł

50%

Forma wysyłki

list zwykły

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

3 dni robocze

Szczegóły przedmiotu

  • Autor: Jones James
  • Format: miękka okładka
  • Język: polski
  • Wydawca: Książnica
  • Opis fizyczny: Liczba stron: 372

Opis przedmiotu

Rok 1968 był okresem niepokojów i zamieszek w środowiskach studenckich na całym świecie. Zaczęło się w Nanterre, gdzie rektor wezwał policję do interwencji na uczelni, wkrótce podobnie uczynił rektorparyskiej Sorbony, symbolu wszystkich francuskich uniwersytetów. W Paryżu wybuchła studencka rewolta, rozlała się na cały kraj, wzniecając także strajki i protesty robotników. Zaczęła się prawdziwa wojna domowa i choć została szybko stłumiona, „Francja już nigdy nie była taka jak przedtem”.
James Jones, autor słynnego Stąd do wieczności i naoczny świadek paryskiego maja 68, opowiada z realizmem i fascynacją zarazem o wydarzeniach, które zmieniły świat, i o zwykłych ludziach, którzy te zmiany zapoczątkowali.
Ostatnia zmiana: 2013-11-10 12:22
Liczba odsłon: 0
Zgłoś naruszenie lub błędne dane przedmiotu

Wystawiający

Jak zamawiać przedmioty

Żeby zamówić przedmiot musisz posiadać odpowiednią liczbę punktów.

Punkty możesz zyskać wystawiając do wymiany własne przedmioty.

W każdej chwili możesz również kupić dowolną liczbę punktów w serwisie.

Katalog przedmiotów