Dodaj przedmiot

WIELKIE STATKI BAŁTYKU 2017

Stan: nowy / nieużywany

220PKT 22,00zł

50%

Forma wysyłki

list polecony

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

3 dni robocze

Tytuł: WIELKIE STATKI BAŁTYKU 2017 Platforma: PC Wersja językowa: polska

Opis przedmiotu

Gra PC

WIELKIE STATKI BAŁTYKU 2017

angielska wersja językowa, napisy polskie

Ships 2017 jest kolejną grą symulacyjną, jaka znalazła się w katalogu wydawniczym firmy PlayWay. Produkcja została opracowana z myślą o platformie PC Windows przez niezależny zespół FragOut..

W Ships 2017 gracze przejmują kontrolę nad trzema zróżnicowanymi statkami — do ich dyspozycji oddano kontenerowiec, statek transportowy oraz jednostkę konstrukcyjną. Akcja rozgrywa się na wodach Morza Bałtyckiego, gdzie na wykonanie czekają różnorodne zadania: od misji ratunkowych, przez rejsy transportowe, po montaż rozmaitych, morskich instalacji, czy choćby wydobywanie zatopionych obiektów z dna Bałtyku.
Z uwagi na fakt, że mamy do czynienia z symulatorem, wszystkie jednostki i maszyny odtworzono w oparciu o ich rzeczywiste odpowiedniki. Ponadto, statki są podatne na zniszczenia, ale wszystkie uszkodzenia możemy naprawić dzięki zaimplementowanemu systemowi naprawy. Dodatkową atrakcję stanowi tryb, w którym przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad konkretnymi członkami załogi, uczestnicząc w gaszeniu pożarów, czy nawet obronie statku przed atakami piratów. W wykonywaniu tych specjalnych zadań pomaga zestaw narzędzi: gaśnice, szperacze czy armatki wodne.

Tryb gry: single player


Przygodowe, TPP, detektywistyczne, przygodowe gry akcji Murdered: Soul Suspect to oryginalny interaktywny thriller autorstwa Airtight Games, studia odpowiedzialnego za Quantum Conundrum oraz Dark Void, z którym współpracowała firma Square Enix. Gra jest reprezentantem gatunku przygodowych gier akcji, a główny nacisk położono na elementy detektywistyczne. Miejsce akcji przenosi gracza w objęcia miasteczka Salem, w stanie Massachusetts, kojarzonego przede wszystkim z XVII-wieczną historią dotyczącą czarownic, na które polowano, a następnie bardzo często – w wyniku udowodnienia zakazanych praktyk – palono na stosie. W grze pokuszono się również o stworzenie mistycznego klimatu, z wyeksponowaniem mocy nadnaturalnych. Wcielamy się bowiem w Ronana O’Connora, detektywa, który na początku rozgrywki zostaje zamordowany, a jego postać – niczym w filmie Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze’em i Demi Moore w rolach głównych – przeistacza się w ducha. Musimy zmierzyć się ze swoimi demonami, rozwikłać intrygującą zagadkę własnego zabójstwa i odkryć, kto stoi za tym niecnym uczynkiem, tym samym sprowadzając spokój duszy. Studio Airtight Games dużo uwagi poświęciło zrealizowaniu trzymającej w napięciu warstwy fabularnej.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20509 Murdered: Soul Suspect to oryginalny interaktywny thriller autorstwa Airtight Games, studia odpowiedzialnego za Quantum Conundrum oraz Dark Void, z którym współpracowała firma Square Enix. Gra jest reprezentantem gatunku przygodowych gier akcji, a główny nacisk położono na elementy detektywistyczne. Miejsce akcji przenosi gracza w objęcia miasteczka Salem, w stanie Massachusetts, kojarzonego przede wszystkim z XVII-wieczną historią dotyczącą czarownic, na które polowano, a następnie bardzo często – w wyniku udowodnienia zakazanych praktyk – palono na stosie. W grze pokuszono się również o stworzenie mistycznego klimatu, z wyeksponowaniem mocy nadnaturalnych. Wcielamy się bowiem w Ronana O’Connora, detektywa, który na początku rozgrywki zostaje zamordowany, a jego postać – niczym w filmie Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze’em i Demi Moore w rolach głównych – przeistacza się w ducha. Musimy zmierzyć się ze swoimi demonami, rozwikłać intrygującą zagadkę własnego zabójstwa i odkryć, kto stoi za tym niecnym uczynkiem, tym samym sprowadzając spokój duszy. Studio Airtight Games dużo uwagi poświęciło zrealizowaniu trzymającej w napięciu warstwy fabularnej.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20509
NOWA W FOLII
Ostatnia zmiana: 2017-11-27 19:15
Liczba odsłon: 0
Zgłoś naruszenie lub błędne dane przedmiotu

Wystawiający

Jak zamawiać przedmioty

Żeby zamówić przedmiot musisz posiadać odpowiednią liczbę punktów.

Punkty możesz zyskać wystawiając do wymiany własne przedmioty.

W każdej chwili możesz również kupić dowolną liczbę punktów w serwisie.

Katalog przedmiotów