Dodaj przedmiot

ROBOTY I DRONY 2017

Stan: nowy / nieużywany

nowa w folii

250PKT 25,00zł

50%

Forma wysyłki

list polecony

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

1 dzień roboczy

Tytuł: ROBOTY I DRONY 2017 Platforma: PC Gatunek: inne Wersja językowa: polska

Opis przedmiotu

Gra PC

ROBOTY I DRONY 2017

angielska wersja językowa, napisy polskie

Symulator operatora specjalistycznych robotów, stworzony przez niezależne studio Bit Golem. Gracze biorą udział w szesnastu fabularnych misjach, w których wcielają się w rolę pilotów maszyn szpiegujących, wojskowych, a także ratunkowych.

Robot Squad Simulator 2017 pozwala graczowi wcielić się w rolę operatora jednego z kilku specjalistycznych robotów. Deweloperzy oddają w jego ręce urządzenia, które biorą udział zarówno w misjach militarnych i szpiegowskich, jak i w zadaniach ratowniczych oraz eksploracyjnych. Mowa o maszynach poruszających się po powierzchni, a także o dronach latających i podwodnych. Trzon rozgrywki stanowi szesnaście fabularnych misji, rozgrywających się w zróżnicowanych zakątkach świata. Stawiane przed nami cele polegają na rozpoznaniu terenu, neutralizacji ładunków wybuchowych, czy choćby na ratowaniu zakładników. W miarę postępów w grze otrzymujemy dostęp do rozmaitych ulepszeń — na sprawdzenie czeka dziesięć akscesoriów, które zwiększają możliwości zdalnie sterowanych robotów. Należy odnotować, że dla początkujących przygotowano samouczek, składający się z sześciu zadań szkoleniowych.

Tryb gry: single player


Przygodowe, TPP, detektywistyczne, przygodowe gry akcji Murdered: Soul Suspect to oryginalny interaktywny thriller autorstwa Airtight Games, studia odpowiedzialnego za Quantum Conundrum oraz Dark Void, z którym współpracowała firma Square Enix. Gra jest reprezentantem gatunku przygodowych gier akcji, a główny nacisk położono na elementy detektywistyczne. Miejsce akcji przenosi gracza w objęcia miasteczka Salem, w stanie Massachusetts, kojarzonego przede wszystkim z XVII-wieczną historią dotyczącą czarownic, na które polowano, a następnie bardzo często – w wyniku udowodnienia zakazanych praktyk – palono na stosie. W grze pokuszono się również o stworzenie mistycznego klimatu, z wyeksponowaniem mocy nadnaturalnych. Wcielamy się bowiem w Ronana O’Connora, detektywa, który na początku rozgrywki zostaje zamordowany, a jego postać – niczym w filmie Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze’em i Demi Moore w rolach głównych – przeistacza się w ducha. Musimy zmierzyć się ze swoimi demonami, rozwikłać intrygującą zagadkę własnego zabójstwa i odkryć, kto stoi za tym niecnym uczynkiem, tym samym sprowadzając spokój duszy. Studio Airtight Games dużo uwagi poświęciło zrealizowaniu trzymającej w napięciu warstwy fabularnej.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20509 Murdered: Soul Suspect to oryginalny interaktywny thriller autorstwa Airtight Games, studia odpowiedzialnego za Quantum Conundrum oraz Dark Void, z którym współpracowała firma Square Enix. Gra jest reprezentantem gatunku przygodowych gier akcji, a główny nacisk położono na elementy detektywistyczne. Miejsce akcji przenosi gracza w objęcia miasteczka Salem, w stanie Massachusetts, kojarzonego przede wszystkim z XVII-wieczną historią dotyczącą czarownic, na które polowano, a następnie bardzo często – w wyniku udowodnienia zakazanych praktyk – palono na stosie. W grze pokuszono się również o stworzenie mistycznego klimatu, z wyeksponowaniem mocy nadnaturalnych. Wcielamy się bowiem w Ronana O’Connora, detektywa, który na początku rozgrywki zostaje zamordowany, a jego postać – niczym w filmie Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze’em i Demi Moore w rolach głównych – przeistacza się w ducha. Musimy zmierzyć się ze swoimi demonami, rozwikłać intrygującą zagadkę własnego zabójstwa i odkryć, kto stoi za tym niecnym uczynkiem, tym samym sprowadzając spokój duszy. Studio Airtight Games dużo uwagi poświęciło zrealizowaniu trzymającej w napięciu warstwy fabularnej.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20509
NOWA W FOLII
Ostatnia zmiana: 2017-07-15 16:23
Liczba odsłon: 0
Zgłoś naruszenie lub błędne dane przedmiotu

Wystawiający

Jak zamawiać przedmioty

Żeby zamówić przedmiot musisz posiadać odpowiednią liczbę punktów.

Punkty możesz zyskać wystawiając do wymiany własne przedmioty.

W każdej chwili możesz również kupić dowolną liczbę punktów w serwisie.

Katalog przedmiotów