Dodaj przedmiot

Zestaw do pielęgnacji rąk "Grand Prix"

Stan: nowy / nieużywany

499PKT 49,90zł

Przedmiot nie jest w tej chwili dostępny do wymiany

Forma wysyłki

list zwykły, paczka, Paczka w Ruchu

Zasięg wysyłki

Polska

Czas realizacji

3 dni robocze

Szczegóły przedmiotu

  • Kategoria: kosmetyki

Opis przedmiotu

Waga: 184 g

W pracy i w domu, w kuchni i w ogrodzie – każdego dnia Twoje ręce narażone są na wysiłek. Zasługują więc na nieco uwagi i opieki!

Dzięki nowemu, kompleksowemu programowi pielęgnacyjnemu Grand Prix Hand Care Twoje ręce będą zawsze wyglądały idealnie. O ile w swoim wypełnionym po brzegi grafiku trudno znaleźć godzinkę na wizytę u manikiurzystki, to kilka minut na domową, ekspresową pielęgnację zawsze się znajdzie.

Krok 1. Żel do rąk "Peeling chemiczny" – współczesna alternatywa dla klasycznej wanienki parafinowej – żel zmiękcza skórę, łagodnie złuszcza stare komórki i wszelkie zabrudzenia na powierzchni. Wystarczy kilka minut i Twoja skóra rąk może się stać znakomicie oczyszczona, jej kolor zostanie wyrównany.

Krok 2. Scrub do rąk "Łagodne wygładzanie" pozbywa się resztek peelingu chemicznego. Środek idealnie wygładza skórę rąk, czyniąc ją delikatną niczym jedwab. Piękny zapach, który towarzyszy nakładaniu sprawia, że cały zabieg stanie się przyciągającym rytuałem.

Krok 3. Krem do rąk "Rękawica w wersji płynnej" kończy program pielęgnacyjny. Jego bogata konsystencja wspaniale zmiękcza i odżywia skórę. Zupełnie jak przejrzysta rękawica krem okrywa dłoń przynosząc poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Ostatnia zmiana: 2021-05-01 8:28
Liczba odsłon: 0
Zgłoś naruszenie lub błędne dane przedmiotu

Wystawiający

Jak zamawiać przedmioty

Żeby zamówić przedmiot musisz posiadać odpowiednią liczbę punktów.

Punkty możesz zyskać wystawiając do wymiany własne przedmioty.

W każdej chwili możesz również kupić dowolną liczbę punktów w serwisie.

Katalog przedmiotów