przeceny przedmiotów

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

przeceny przedmiotów

Postprzez malenka773 » 10 wrz 2015, o 11:50

Zaciekawiło mnie dlaczego do przecen losowane są cały czas te same przedmioty, mimo że nikt ich nie pobiera? Czy nie ma możliwości, żeby do przecen losowane były cały czas inne przedmioty? Może to zachęciłoby użytkowników do większej aktywności, gdybyśmy mieli możliwość "upolowania" czegoś ciekawego.
malenka773
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 15:35

Re: przeceny przedmiotów

Postprzez admin » 10 wrz 2015, o 19:21

Chyba faktycznie nadszedł czas żeby trochę zmodyfikować algorytm losowania przedmiotów do przecen.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: przeceny przedmiotów

Postprzez pinka128 » 18 sty 2016, o 00:24

Mam wrażenie, że coraz gorzej jest w przedmiotach, które można upolować na przecenach. Wciąż te same książki... a przecież jest wiele innych ciekawych pozycji, które są obserwowane przez wiele osób. Nie można trochę tego ulepszyć?
pinka128
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 19:33

Re: przeceny przedmiotów

Postprzez nanana » 14 lip 2016, o 14:46

Może by dało się tak zrobić, żeby konkretny przedmiot pojawiał się nie częściej niż np. raz w miesiącu? Jestem tutaj raptem od kilku tygodni, zaglądam codziennie po kilka razy, a niektóre rzeczy widziałam już wielokrotnie.
nanana
 
Posty: 29
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 19:31

Re: przeceny przedmiotów

Postprzez admin » 15 lip 2016, o 19:15

Tylko w tym roku w przecenach swoich nabywców znalazło 191 przedmiotów. Jest to więc dowód przeciwko stwierdzeniom, że wciąż powtarzają się te same przedmioty. Owszem, niektóre pojawiają się częściej niż inne, ale jest to związane z zastosowanym algorytmem, który musi wziąć pod uwagę wiele różnych czynników pośród których musi być również dostępny budżet.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07


Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron