4 lata Finty

4 lata Finty

Postprzez admin » 15 kwi 2015, o 19:28

Dziś mijają 4 lata działalności Finty. Jak ten czas szybko leci...

Dzisiaj również zamykany jest podaj.net - serwis, na którym Finta się wzorowała i w pewien sposób, przynajmniej na początku, również konkurowała. Mam nadzieję, że w jakiejś części idea Podaja przetrwa na Fincie.

Podzielcie się, proszę, swoimi opiniami na temat funkcjonowania naszego serwisu. W którym kierunku powinniśmy się rozwijać? Jak mogłaby Waszym zdaniem wyglądać Finta za kolejne 4 lata?
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: 4 lata Finty

Postprzez delvet » 15 kwi 2015, o 20:03

O rany, to jutro minie 4 lata jak się z Wami tutaj przyjemnie "męczę,,. ♥
Faktycznie, jak ten czas leci, a dzieci nam się starzeją.

Na litość boską na razie nic nie zmieniajcie,
niech chociaż przez następne 4 lata istnieje w obecnej
formie, bo już się przyzwyczailiśmy.
Marzy mi się tylko, aby można było przenieść się z Forum
na stronę finciarza/rki klikając na nick.
Obecnie trzeba skopiować nick, przenieść się na stronę
główną, wejść w użytkowników, wkleić nick
i dopiero wtedy wyświetli się strona użytkownika.
To na razie moje jedyne marzenia, a jak przypomni
mi się jeszcze coś, to dopiszę.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: 4 lata Finty

Postprzez susan » 15 kwi 2015, o 22:00

Już 4 lata? Aż trudno uwierzyć....

Serwis fajnie się rozwija :) Co bym zmieniła? Dodałabym powiadamianie o ważnych zmianach na Fincie albo w formie prywatnej wiadomości do wszystkich użytkowników albo komunikatu na stronie głównej. Nie wszyscy śledzą wątki na forum i czytają informacje zamieszczane tam przez admina - później pojawia się milion pytań - dlaczego nie ma już rabatów półrocznych itp.

Przydałaby się również opcja zbiorczego usuwania wiadomości.

Może wprowadzić jakieś niespodzianki typu bonusowe punkty dla użytkownika, który danego dnia obchodzi urodziny? :)

Na razie tyle. Jeszcze pomyślę,co można by zmienić.
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: 4 lata Finty

Postprzez delvet » 16 kwi 2015, o 08:51

Kochana Suzan ♥ Może nie zauważyłaś, ale na stronie głównej jest taki przycisk "Jak to działa,,
i tam "łopatologicznie,, jest napisane jak trzeba "używać,, Finty.
Co do niespodzianek, to jestem obiema łapkami "ZA,, z jednym zastrzeżeniem, aby to były imieniny (my kobiety bardzo nie lubimy przyznawać się do wieku), ot taki "mały kwiatuszek,, w postaci dodatkowych punktów może to być nawet 500 :lol: . Nie mam nic przeciwko.
A tak na marginesie, ja mam nietypowe imię i w związku z tym obchodzę imieniny, wraz z Anną i Mirosławą, 26 lipca. :D
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: 4 lata Finty

Postprzez susan » 16 kwi 2015, o 10:50

Ja to doskonale wiem,ale patrząc na wątki,które pojawiają się na forum, nie wszyscy zadają sobie trud,żeby poczytać niektóre rzeczy ;) Poza tym miałam na myśli ważne zmiany, które przydałoby się umieścić w widocznym dla każdego miejscu.
susan
 
Posty: 110
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 20:09

Re: 4 lata Finty

Postprzez nelly070707 » 16 kwi 2015, o 20:26

Niechcący i ten dzień (15.04.2011) odmienił również moje życie :D tym bardziej jest mi bardzo miło, że mogę świętować razem z fintą, mimo, że moja fintusza przygoda zaczęła się dopiero 4 miesiące później. Potrzebowałam trochę czasu, żeby "przeflancować" się z podaja, w którym uczestniczyłam do samego końca. Szkoda, że tam nie wyszło, ale to wina samych użytkowników. Każdy chciał pobierać a nie było chętnych na wystawianie swoich bezcennych pozycji.
Osobiście jestem bardzo zadowolona z udziału na fincie, w jakiejkolwiek formie by ona nie była, do zmian zawsze można się przyzwyczaić. Zyskałam ciekawe pozycje i znajomości :) a dzielę się tym co mi zbywa.
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: 4 lata Finty

Postprzez majkanew » 20 kwi 2015, o 22:09

żyj nam, Finto, sto lat :D
majkanew
 
Posty: 33
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 07:27

Re: 4 lata Finty

Postprzez Ananka » 21 maja 2015, o 11:21

delvet napisała:
"Marzy mi się tylko, aby można było przenieść się z Forum
na stronę finciarza/rki klikając na nick."
Absolutnie zgadzam się.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron