Finta tylko z książkami?

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat funkcjonowania serwisu oraz podać wszelkie sugestie dotyczące usprawnień lub zmian

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez admin » 3 wrz 2013, o 11:17

majkanew napisał(a):I sądzę, że Admin po to założył temat i prosił o nasze wypowiedzi, bo właśnie zależy mu o opiniach jednostek.


Dokładnie taki był cel. Każda opinia jest dla mnie bardzo cenna.
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez nelly070707 » 3 wrz 2013, o 13:24

Niemniej wątek nie poszedł w tą stronę :( tradycyjnie wymiana zdań między userami co? kto? jak? i dlaczego powiedział :roll: Pytanie było proste: czy Finta tylko z książkami. Szkoda, że tak mało osób odpowiada na pytania admina. Bo widać, że uczestnicy tu jednak zaglądają. a może ankieta Adminie?? Jest anonimowa. Może ludzie nie chcą się wypowiadać bo boją się opinii innych.
nelly070707
 
Posty: 311
Dołączył(a): 11 sie 2011, o 11:27
Lokalizacja: Lubin

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez Ananka » 3 wrz 2013, o 13:53

a jaką wiarygodność miałyby byle kliki? bez uzasadnienia, bez argumentów, odpowiedzialności.
jaka ma być dyskusja jak ja pytam admina a on mnie ignoruje? rzuca jakimiś pytaniami i każe się wyspowiadać a sam nic nie rzeknie.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez admin » 3 wrz 2013, o 13:59

Załączam zestawienie obejmujące udział poszczególnych kategorii w sumie wszystkich wystawionych oraz wymienionych przedmiotów w okresie od 2013-06-01 do 2013-08-31

zestawienie.png
zestawienie.png (8.48 KiB) Przeglądane 6963 razy
admin
 
Posty: 1143
Dołączył(a): 4 lut 2011, o 16:07

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez carly32 » 3 wrz 2013, o 14:28

Faktycznie z zestawienia wynika, że w wymianach przeważają książki, ale moim skromnym zdaniem, Finta nie powinna jednak zapominać o potrzebach tego procenta użytkowników którzy wystawiają i pobierają inne przedmioty. Sama wystawiam obok książek sporo filmów, bo miejsca na półkach brak, a kolekcja się powiększa ;)
Ograniczając się do książek Finta cofnęłaby się do tyłu, do swych początków, co mogłoby spowodować odpłynięcie jakiejś części niezadowolonych użytkowników.

Jeżeli więc drogi Adminie wsłuchujesz się w głos ludu to ja głosuję za pozostawieniem tego naszego małego bazarku w stanie niezmienionym :)
carly32
 
Posty: 58
Dołączył(a): 7 sie 2011, o 21:45

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez RedAngel » 3 wrz 2013, o 16:07

Ja też byłabym niepocieszona, gdyby zniknęły inne kategorie.....
RedAngel
 
Posty: 109
Dołączył(a): 19 sie 2012, o 17:41

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez anika13 » 3 wrz 2013, o 16:11

Również przychylam się ku temu,żeby finta pozostała w dotychczasowych ramach.Mimo,iż rzeczywiście przeważają książki,te Inne drobiazgi też są potrzebne;)
anika13
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 12:02

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez robur » 4 wrz 2013, o 13:59

Ananka napisał(a):Bo co za znaczenie dla admina ma 5 wypowiedzi kobiet (lubiących łaszki i szpargały, dla mężczyzn "zbędny balast") z forum?

Najpierw pomyślałem, że "zbędny balast" to ja :(, jednak także lubię "łaszki i szpargały" Ananko. Jestem za bazarkiem.
robur
 
Posty: 42
Dołączył(a): 10 lis 2012, o 19:29

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez Ananka » 4 wrz 2013, o 15:16

NO CO TY! Toż to cytat był z Admina, co szydzi z naszych INNowych wymian i zabronić ich od miesięcy umyśla! Jestem przekonana, że tak jak i ja, tak i inne osoby Cię bardzo cenią i nikt nie śmiałby tak miłego człowieka w ten sposób nazywać! <bo się ze mną porachuje i w łamanych kościach ból poczuje!> ;)

Tak, poleciałam stereotypem. Po prostu dla wielu [tak, generalizuję, oczywiście] kobiet 'bazarek' to centrum świata i 52 para butów nie jest problemem ;) . Za to minimalistyczni i praktyczni mężczyźni lubią prostotę i przejrzystość. A INNowy miszmasz 1001 drobiazgów burzy im harmonię i wprowadza chaos. Tak się poczułam dotknięta tym stwierdzeniem "zbędny balast", a nawet poczułam, że to przejaw szowinizmu! i zamach na prawo do wolności konsumpcji, że musiałam przytoczyć, choćby w nawiasie.


A tak w ogóle to znamiennym jest fakt, iż WSZYSCY wypowiadający [bez względu na płeć, rodzynku-roburze ;) ] są zdecydowanie ZA obecnością INNYch, a admin tymczasem od dawna główkuje nad ich kasatą. Że go licho jakies podkusiło... 8-)
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: Finta tylko z książkami?

Postprzez wazas » 4 wrz 2013, o 18:17

To może i ja dołączę swój głos - głos za pozostawieniem Finty w dotychczasowej postaci, z kategorią "Inne".
wazas
 
Posty: 177
Dołączył(a): 17 cze 2011, o 20:28

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i Sugestie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron