Mam stare książki na politechnikę - matematyka, fizyka

Napisz jakich książek szukasz

Mam stare książki na politechnikę - matematyka, fizyka

Postprzez povc12 » 21 sie 2012, o 19:06

Witam. Posiadam kilka pozycji z matematyki i fizyki dla politechnik. Są to książki z lat 60 i 70. Książki są w stanie różnym. Mogę wysłać dokładne zdjęcia każdej książki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez prywatną wiadomość. Oto spis tego, co posiadam:

Izydor Dziubiński, Lucjan Siewierski „Elementy matematyki wyższej” część I, zeszyt 1 i 2, część II
zeszyt 1, wydanie II poprawione, Łódź 1975

E. Kącki, D. Sadowska, L. Siewierski „Geometria analityczna w zadaniach” PWN 1975

E. Otto „Matematyka. Podręcznik dla inżynierskich studiów zawodowych” tom 1 i 2 PWN 1970

A. Płocki „Rachunek prawdopodobieństwa dla szkoły średniej” WSiP 1981

A. Mostowski, M. Stark „Algebra liniowa” PWN 1977

M. Jeżewski „Fizyka ogólna. Część pierwsza” Państwowe zakłady wydawnictw szkolnych 1968

S. Rososiński „Zbiór zadań z mechaniki technicznej. Część II” PWSZ 1963

S. Frisz, A. Timoriewa „Kurs fizyki tom I” PWN 1964

Siewierski i inni „Ćwiczenia z analizy matematycznej wraz z zastosowaniami” Część I zeszyt 2, Część II zeszyt 2, wydanie III poprawione, Łódź 1974

Marta Skorko i inni „Fizyka, część IV. Elektryczność i magnetyzm. Fizyka współczesna”

Witold Janowski „Matematyka. Podręcznik dla wydziałów mechanicznych i elektrycznych politechnik. Tom II” PWN 1969
povc12
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 paź 2011, o 15:27

Powrót do Poszukiwane książki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron