pocztówki

pocztówki

Postprzez jena » 27 paź 2012, o 15:01

Chętnie pobiorę kartki pocztowe (za rozsądną punktację - moja pierwotna wycena ( bardziej konkretna) budziła nieoczekiwane emocje na forum , także tę sprawę pozostawiam otwartą...) , tematyka praktycznie dowolna, wszystko - może poza reklamówkami i kartkami z przepisami, w grę wchodzi również zamiana na książki z mojej oferty...
Ostatnio edytowano 3 lis 2012, o 16:16 przez jena, łącznie edytowano 1 raz
jena
 
Posty: 74
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 22:41

Re: pocztówki

Postprzez wieczorem » 31 paź 2012, o 10:26

Mam dużo pocztówek z różnych miast. Niektóre mi się dublują, tak że mogłabym ci odstąpić z 10 szt po 2 pkt. za każdą. Nie umiem wejść na twój profil i sprawdzic, jakie książki masz na wymianę.
wieczorem
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 09:04

Re: pocztówki

Postprzez Ananka » 31 paź 2012, o 20:36

Jak znaleźć profil konkretnego użytkownika finty?
SPOSÓB 1. Metoda jednego palca
    1. Wchodzimy na stronę finty
    2. W panelu bocznym w podręcznym menu wybieramy ostatnią pozycję o nazwie "Lista znajomych"
    3. Kolejno klikamy "Szukaj użytkownika"
    4. W wyszukiwarce wpisujemy konkretny nick, np. "jena" i klikamy enter lub Wyślij
    5. Pojawia się ikonka z profilem szukanego usera (klikamy na nią i voila!)

LUB
SPOSÓB 2. Metoda wielu palców
Zawsze, gdy chcemy sprawdzić PRZEDMIOTY danego usera, dopisujemy jeszcze po slashu słówko "ITEMS", czyli tworzymy taki pasek adresu:
http://www.finta.pl/user/jena/items
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: pocztówki

Postprzez jena » 1 lis 2012, o 14:58

w ofercie mam ponad 130 książek, może nie są to jakieś nowości wydawnicze, ale jest wiele interesujących tomów. Chętnie wymienię się na kartki pocztowe...
Ostatnio edytowano 3 lis 2012, o 16:12 przez jena, łącznie edytowano 1 raz
jena
 
Posty: 74
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 22:41

Re: pocztówki

Postprzez Draakhan » 3 lis 2012, o 09:28

Z racji mojego hobby pocztówkowego zwróciłem uwagę na Twoją ofertę. Jednakże chwilę później zwróciłem uwagę na coś jeszcze. Na Twój zadziwiający sposób wyceny przedmiotów, które chcesz pobierać, tak bardzo różny od wyceny przedmiotów, które oddajesz.

Pocztówki kosztujące przeciętnie koło złotówki wyceniasz na średnio 2 punkty. To w takim razie rozumiem, że Twoja "Wojna polsko-ruska... wg Twojego przelicznika jest warta 250 złotych. Ciekawe, że tę książkę można wylicytować na Allegro za 4 złotych (z dostawą 10).
Draakhan
 
Posty: 88
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 17:07

Re: pocztówki

Postprzez jena » 3 lis 2012, o 15:28

Wojna polsko ruska była pierwszą książką jaką wystawiłem na fincie, także cena jest przesadzona. Nie wiem jakie ceny są na allegro, ale przypuszczam, że można zdobyć tam oprócz bardzo tanich książek , także hurtem pocztówki za znacznie taniej niż 1 zł ... Dzięki za post
jena
 
Posty: 74
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 22:41

Re: pocztówki

Postprzez Ananka » 6 lis 2012, o 12:27

Dodam, że w dowolnej chwili można edytować cenę własnego przedmiotu, jeśli jeszcze nie został zamówiony.
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: pocztówki

Postprzez delvet » 6 lis 2012, o 13:06

Draakhan napisał(a):Pocztówki kosztujące przeciętnie koło złotówki wyceniasz na średnio 2 punkty. To w takim razie rozumiem, że Twoja "Wojna polsko-ruska... wg Twojego przelicznika jest warta 250 złotych. Ciekawe, że tę książkę można wylicytować na Allegro za 4 złotych (z dostawą 10).


Ceny punktowe niektórych książek są wprost z kosmosu.
Kilka dni temu ujrzałam na Fincie książkę wycenioną na ponad 18000 pkt (sic).
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Re: pocztówki

Postprzez Ananka » 6 lis 2012, o 13:29

eeee Komuś się o jedno zero musiało omsknąć albo i dwa :P
Aż polazłam wnet sprawdzić o jaką pozycję Ci mogło chodzić :twisted: Najdroższa jest jednak aktualnie w sprzedaży za 2,2 tysiaka, ale zawiera aż 21 części... Całą kolekcję ktoś wystawił. Tak że musiała nastąpić pomyłka z tymi 18 tysiakami.
Na giełdzie już jest o dwadzieścia procent taniej niż wyjściowo, więc ktoś kupił ostatnio max liczbę punktów za jednym zamachem, czyli tysiąc. Jednakże poza tym wyskokiem wcale dużego zbytu nie ma na tak tanie punkty. Obserwuję codziennie co się tu dzieje. 8-)
Ostatnio edytowano 3 sty 2013, o 11:44 przez Ananka, łącznie edytowano 1 raz
Ananka
 
Posty: 287
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 22:12

Re: pocztówki

Postprzez delvet » 6 lis 2012, o 16:25

[quote="Ananka"]eeee Komuś się o jedno zero musiało omsknąć albo i dwa :P
Aż polazłam wnet sprawdzić o jaką pozycję Ci mogło chodzić :twisted: Najdroższa jest jednak aktualnie w sprzedaży za 2,2 tysiaka, ale zawiera aż 21 części... Całą kolekcję ktoś wystawił. Także musiała nastąpić pomyłka z tymi 18 tysiakami.

Nie pamiętaj już tytułu tej książki, ale "wisiała" całą dobę.
Ja na necie nie siedzę 24 h/dobę,
ale zaglądam kilka razy dziennie.
delvet
 
Posty: 243
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 08:42

Następna strona

Powrót do Wymiana innych przedmiotów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron